Schody na kilka sposobów

Data dodania: 24.07.2019


Ile osób tyle pomysłów i sposobów na wymarzone schody w domu. Najlepszym wyborem są schody na wymiar, które są dopasowane do wnętrza pomieszczenia. Żeby idealnie dopasować schody do naszego mieszkania, bądź domu powinniśmy zamówić schody na wymiar, które będą stworzone specjalnie pod Twoje wymagania.

Jakie to schody żelbetowe?

Schody żelbetowe (nie mylić z żelbetonowe) to takie, które wykonuje się już na etapie wylewania pierwszych worków betonu. To znaczy, że kiedy marzymy, żeby w naszym domu były właśnie takie schody, musimy pomyśleć o tym wcześniej i już na etapie pierwszych wylewek oznaczyć punkt, w którym będą stać schody i wylać ich konstrukcję. Schody żelbetowe to schody, które tworzy się na etapie budowy domu. Dlatego to ważne, aby wcześniej ustalić i zaplanować każdy element naszej przestrzeni. Schody żelbetowe dają duże możliwości kombinowania ze stylem i ich kształtem. Beton zanim wyschnie jest plastyczny i można odlewać z niego różnorodne kształty.

Schody drewniane jakie najlepiej wybrać?

Oczywiście to jedne z najbardziej popularnych modeli schodów. Przy wyborze drewnianych schodów najważniejsza jest nie tylko cena, ale i wkomponowanie je w wystrój i wnętrze domu. Schody drewniane to idealne rozwiązanie dla mieszkań, w których jest utrzymany rustykalny klimat, który niewątpliwie jest bardzo popularny w Polsce.Jedynym minusem schodów drewnianych jest fakt, że o drewno trzeba dbać, co kilka lat trzeba je impregnować.

Schody metalowe

Schody metalowe, na metalowej konstrukcji. Najczęściej stopnie na metalowej konstrukcji są drewniane lub szklane. Dlatego schody te są niezwykle bezpieczne. Z metalowymi schodami masz pewność, że nie będziesz musiał o nie dbać tak, jak w przypadku schodów drewnianych. Schody metalowe wpasowują się w założenia stylu industrialnego i do takich wnętrz również będą pasować.

Producent schodów

Producent schodów na wymiar, który z niezwykła precyzją wykonuje pomiary nawet najbardziej krzywych powierzchni. To wszystko zawdzięcza laserowi, który nie ma sobie równych w kwestii wykonywania pomiarów. Laser jest w stanie wymierzyć wielkości co do milimetra. Dzięki temu można później stworzyć idealnie dopasowane schody na wymiar. Producent schodów na wymiar ze Szczecina, oferuje swoje usługi pomiaru, wykonania i montażu schodów, które z pewnością zachwycą Ciebie, Twoją rodzinę i znajomych.